Батькам

МОН створює механізм прийому в школу за місцем проживання з можливістю вибору іншого закладу

Правила прийому до школи

(відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад)

Зарахування учнів (вихованців) до всіх класів комунальних шкіл I-III ступеня здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника.

Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

На виконання доручення Державної міграційної служби України та з метою сприяння випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, та реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні Новозаводським районним відділом у м. Чернігові Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області визначено пріоритетні години для оформлення та видачі паспорта громадянина України випускникам закладів загальної середньої освіти, а саме:

з 15:00 до 16:00 год. з вівторка по суботу.

Документи подаються для оформлення паспорта громадянина України вперше особисто за місцем реєстрації (Новозаводський районний відділ у        м. Чернігові Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області: м. Чернігів, вул. Старобілоуська, буд.4А; Деснянський районний відділ у м. Чернігові Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області: м. Чернігів, вул. Шевченка, буд.26)

Перелік необхідних документів:

• свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави (далі – свідоцтво про народження)
  • оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження особи перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України).
  • У разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
  • довідку про місце проживання – органу реєстрації встановленого зразка;
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття.

Телефон для довідок Новозаводського районного відділу м. Чернігові Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області

(0462)676222, (0462)777178