Шкільний музей

Давно вже зарубцювалися рани війни, але в народі пам’ять про неї живе, не слабшає біль втрат.

Вічні між століттями ті, хто загинув у боях. Славні у віках живі безсмертні солдати, всі, хто сміливо йшов у бій, відстоюючи право на життя, свободу для майбутніх поколінь. І хоч війна вже давно відійшла у минуле, лише діти здатні зрозуміти значення подій, пропустити її через свою душу, залишити у пам’яті.

Саме для того, щоб вшанувати пам’ять загиблих, щоб застерегти майбутні покоління від таких катастрофічних безглуздих втрат і працює наш музей «Бойової слави».

Музей має давню історію. В школі почали створювати пошукові загони, які розгорнули активну роботу по збиранню матеріалів і спогадів про Велику Вітчизняну війну і зокрема партизанський рух на Чернігівщині. З розгортанням цієї роботи вони зібрали багато матеріалів і зокрема про Героя Радянського Союзу М.М. Попудренка.

Спогади, розповіді, зустрічі з кращими людьми нашого народу привели до ідеї про необхідність створити музей, де б колектив школи збирав матеріали про ці зустрічі, поповнював їх новими документами, експонатами, використовував для подальшої роботи.

19 травня 1964 року на святковій лінійці було прийнято рішення створити шкільний музей бойової слави.

Наслідком великої клопіткої роботи стало відкриття музейної кімнати 9 травня 1965 року.